Bartın kız öğrenci pansiyonları

2012 yılından beri hizmet veren bartın kız öğrenci pansiyonumuzda bu güne kadar bir çok öğrencimizi misafir ettik.Gerek ferah ve konforlu odalarımız olsun gerekse güler yüzlü bayan personelimiz sayesinde her geçen gün daha iyi hizmet vermek için büyük çaba harcamaktan gurur duyuyoruz.Özyurt kız öğrenci yurdumuzu diğer kız öğrenci yurtlarından ayıran en büyük özeliğimiz kaliteli hizmet anlayışımız ile birlikte sürekli kendimizi yenilemekteyiz.Odalarımız süreki dekorasyonu değiştirilerek daha ferah bir ortam yaratmaya çalışmaktayız.Yurdumuzun bazı olanaklarından kısaca bahsetmek istiyoruz.

1-Kız öğrenci pansiyonumuz 24 saat güvenlik kamera sistemi ile izlenmektedir.Bu sayede kendinizi daha güvende hisedebilirsiniz.

2-Tüm banyo ve tuvaletlerimizde 7/24 sıcak su akmaktadır.

3-pansiyonumuz bartın merkezde olduğu için alışveriş merkezlerine ve ünüversiteye çok yakındır.

4-9 çeşit açık büfe kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeğimiz ile öğrencilerimize zengin menü hizmetini vermekteyiz.

5-Ücretsiz internet,Uydu yayını,Ortak kullanım salonları,Temizlik ve Kat Hizmetleri bulunmaktadır.

6-Tek kişilik ,2 kişilik ,3 kişilik , 4 kişilik odalarımız mevcut olup odalarımızın hepsi televizyonludur.Ayrıca banyo tuvalet odanın içindedir. 24 saat sıcak su hizmetimiz mevcuttur.

Kız öğrenci yurdumuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bartın merkezde yeni açtığımız şubemiz ile öğrencilerimize şehiriçinde konaklama farkındalığını yaşatıyoruz. Binamız konum olarak iki işlek cadde üzerinde olup servis duraklarının yanıdadır.


Yorum Bırakın

Mail adresiniz burda gözükmeyecek. Gerekli *


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>