Kız Öğrenci Pansiyonları

Barın merkezde bulunan kız öğrenci pansiyonumuz siz değerli öğrencilerimiz için en iyi şatlarda konaklamanız için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.Bartın kız öğrenci pansiyonumuz güler yüzlü bayan personelimiz ile birlikte size bir aile ortamında hizmet vererek sizi adeta evinizdeymişsiniz gibi hissettirmektedir.Pansiyonumuzda sabah 9 şeşit açık büfe kahvaltı menüsü ve akşam yemeği olarakta 4 çeşit sıcak yemek servisi yapmaktadır.Bunun dışında tüm odalarımızda tv,ücretsiz internet,banya ve wc lerde 7/24 saat sıcak su bulunmaktadır.Kız öğrenci yurdumuz bartın merkezinde olduğu için ünüversiteyye yürüme mesafesindedir.Yurdumuz hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bartın merkezde yeni açtığımız şubemiz ile öğrencilerimize şehiriçinde konaklama farkındalığını yaşatıyoruz. Binamız konum olarak iki işlek cadde üzerinde olup servis duraklarının yanıdadır.


Yorum Bırakın

Mail adresiniz burda gözükmeyecek. Gerekli *


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>