Hakkımızda

Özyurt Kız Öğrenci Yurdu

6 yıllık tecrübemizle siz değerli öğrencilerimize klasik yurt anlayışından farklı ,eviniz kadar rahat kaliteli hizmet sunuyoruz.
Bartın merkezde yeni açtığımız şubemiz ile öğrencilerimize şehiriçinde konaklama farkındalığını yaşatıyoruz. Binamız konum olarak iki işlek cadde üzerinde olup servis duraklarının yanıdadır. Bütün  iç dizaynı yenilenen yurdumuz ile siz değerli öğrencilerimizin hizmetindeyiz.
Tek kişilik ,2 kişilik ,3 kişilik , 4 kişilik odalarımız mevcut olup odalarımızın hepsi televizyonludur.Ayrıca banyo tuvalet odanın içindedir. 24 saat sıcak su hizmetimiz mevcuttur.
9 çeşit açık büfe kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeğimiz ile öğrencilerimize zengin menü hizmetini vermekteyiz.
Yurdumuz güvenlik konusunda disiplinli olup 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Güler yüzlü bayan  personelimiz ile değerli öğrencilerimizi memnun etmek görev bilincimizdir..

sabah kahvaltı 7 ile 11:30 saatleri arasındadır.

Akşam yemek saatleri ise 16:30 23:30 saatleri arasındadır.


Olanaklarımız

Güvenli ve konforlu konaklama

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Aileniz Kız Öğrenci Yurdu’nun birinci ilkesi; öğrencilerimize güvenli ve konforlu konaklama imkanı sunmaktır.

Yurdumuz, merkezi doğal gaz ısıtmalıdır

Kız yurdumuzunda 7/24 merkezi doğal gaz ısıtmalıdır.Ayrıca jeneratörümüz sayesinde elektrik kesilmelerinde bile kesinti olmamktadır.

Dinlenme Odası

Dinlenme odamızda; bulunan TV onlara güzel vakit geçirme ve dinlenme imkanı sağlamaktadır.

Yorumlar